Kauno derbyje „Inkaras“ įtikinamai įveikė „Vytį-LG“

Ketvirtadienio vakarą Kauno sporto halėje karaliavo salės futbolas. „Futsal A lyga“ pirmojo turo mače Kauno „Inkaras“ rezultatu 5:2 (2:0) nugalėjo kitą laikinosios sostinės komandą – „Vytis-LG“.

Rungtynių pradžioje puikią progą išsiveržti į priekį turėjo „Vytis-LG“, tačiau „Inkaro“ vartininkas smūgį atlaikė. Jau kitoje atakoje, sužaidus vos keturias minutes „Inkaro“ žaidėjas Tadas Straleckas pasižymėjo pirmu įvarčiu ir išvedė savo komandą į priekį (1:0). Sužaidus dar dešimt minučių, „Inkaro“ pranašumas padvigubėjo, kai tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Romualdas Blaževičius (2:0).

Po pertraukos „Inkaras“ ir toliau sėkmingai išnaudojo progas. Sužaidus antrajame kėlinyje vos penkias minutes sėkmingą ataką surengė Henrikas Grigas bei padidino „Inkaro“ persvarą (3:0). Aktyviai žaidę „inkariečiai“ nebuvo linkę atsipalaiduoti ir netrukus savo pranašumą dar labiau padidino. Ketvirtą „Inkaro“ įvartį pelnė Tomas Snapkauskas (4:0).

Tiesa, „Vytis-LG“ optimizmo ir kovingumo neprarado. Trisdešimt ketvirtąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Tadas Sparnakauskas ir sušvelnino savo komandos atsilikimą (4:1). Visai netrukus „Vytis-LG“ žaidėjas Evaldas Kugys pelnė dar vieną įvartį (4:2). Galutinį tašką rungtynėse padėjo „Inkaro“ futbolininkas Vilius Armanavičius, po kurio sėkmingos atakos „inkariečiai“ atitolo nuo varžovų 5:2 bei tokiu rezultatu baigė rungtynes.