Rezultatyviose rungtynėse – sunki „Celsio“ pergalė prieš „Stihl“

Pirmadienį Kauno sporto halėje vykusiose „Fursal A lyga“ pirmojo turo rungtynėse susitiko Kauno „Celsio“ ir Prienų „Stihl“ ekipos. Po atkaklios ir lygiavertės kovos minimaliu skirtumu pergalę 5:4 (3:2) šventė kauniečiai.

Pirmieji į priekį išsiveržė Prienų futbolininkai, kuomet Rimvydas Lipnevičius 10-ąją minutę po sėkmingos atakos nukreipė kamuolį į vartus (1:0). Vis tik šeimininkams ilgai džiaugtis neleido Ignas Dedura, išlyginęs rezultatą jau po kelių minučių (1:1). Prabėgo vos kelios akimirkos, o rezultatas jau tapo 2:1. Šį kartą žiūrovus pradžiugino Deividas Stradalovas.

„Celsio“ ekipa nebuvo linkusi pasiduoti ir baudos smūgių metu vis pademonstruodavo įvairiausius namų darbus. Nors nemažai progų liko neišnaudotos, jau 17-ąją minutę du kartus per trumpą laiką įmušę „Celsio“ futbolininkai persvėrė rezultatą (3:2) ir kėlinį užbaigė pirmaudami.

Po pertraukos jautėsi didelis komandų užsivedimas ir vos po trijų minučių tiksliai ataką užbaigė Audrius Kšanavičius (4:2), tačiau jau kito išpuolio metu atsilikimą sušvelnino Deividas Stradalovas (3:4). Rungtynėms artėjant į pabaigą šeimininkai prieš save išvydo net dvi geltonas korteles, kurios buvo parodytos už pavojingų atakų nutraukimą.

35-ąją minutę favoritų pranašumą dar labiau įtvirtino Rolandas Leščius (5:3), tačiau susitikimo pabaigoje intrigą atnaujino Deividas Stradalovas (4:5), atlikęs vadinamą „hetriką“. Nors svečiai iš Prienų darė, ką galėjo, daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo ir „Celsis“ sezoną pradėjo pergalingai.