Trečiajame čempionato ture Panevėžio „Baltija“ įtikinamai įveikė „LSU-Atletą“

Sekmadienį Panevėžio RSC salėje vykusiose „Futsal A lyga“ trečiojo  turo rungtynėse susitiko Panevėžio „Baltijos“ bei Kauno „LSU - Atleto“ komandos. Po rezultatyvių panevėžiečių atakų, rezultatu 4:0 (1:0), pergale džiaugėsi šeimininkai.

Pirmojo rungtynių kėlinio metu vyko apylygė kova. Šeštąją pirmojo kėlinio minutę savo komandai į priekį išsiveržti padėjo taiklus A.Šteino smūgis (1:0). Iki paskutinės pirmojo kėlinio minutės rezultatas taip ir liko nepasikeitęs: nei vienai iš komandų įvarčių pelnyti nepavyko.

Visgi prasidėjus antrajam kėliniui padėtį kur kas labiau pradėjo valdyti panevėžiečiai: jau po dviejų antrojo kėlinio minučių įvarčių šturmą pradėjo T. Švelna, kai 22- ąją rungtynių minutę tiksliai kamuolį pasiuntė į svečių vartus ir leido padidinti pranašumą savo komandai (2:0). Trečiąjį įvartį komandai 28-ąją minutę pelnė D.Paulauskas. O dar po poros akimirkų Panevėžio „Baltijos“ ekipa džiaugėsi savo pranašumu (4:0), kai pasinaudojęs kauniečių komandos neatidumu, tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė A. Šteinas.

Iki paskutinės rungtynių minutės Kauno „LSU - Atleto“ ekipai taip ir nepavyko sumažinti panevėžiečių pranašumo. Po arbitro švilpuko trečiasis „Futsal A lyga“ čempionato turas buvo pabaigtas panevėžiečių pergale (4:0).

(Foto: Arūnas Kisielius)