2022 rugsėjo 02

Jonavos „Vikingai“ Futsal A lygos sezonui ruošėsi Lenkijoje

Dalintis Facebook

A Lyga

Jonavos „Vikingų“ komanda besiruošdama artėjančiam 2022/2023 m. Lietuvos Futsal A lygos sezonui rugpjūčio 19-21 dienomis dalyvavo salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ Lenkijoje. Turnyre be praėjusių metų Lietuvos Futsal A lygos vicečempionų taip pat dalyvavo dvi Lenkijos Futsal „Ekstraklasa“ komandos: turnyro šeimininkai „KS Constract Lubawa“ ir FC „Reiter Torun“.

Rugpjūčio 19 d. Jonavos „Vikingai“ draugiškose rungtynėse išbandė jėgas su turnyro šeimininkais „KS Constract Lubawa“, kuriose teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 2:5.

Rugpjūčio 20-21 dienomis jau vyko oficialios „Copernicus Cup“ turnyro kovos.

Rugpjūčio 20 dieną Jonavos „Vikinagai“ susitiko su „KS Constract Lubawa“ komanda ir po itin atkaklios kovos nusileido pajėgiems varžovams rezultatu 3:4.

Rugpjūčio 21 dieną Jonavos „Vikingai“ susitiko su kita Lenkijos Futsal „Ekstraklasa“ komanda FC „Reiter Torun“, kurią užtikrintai įveikė rezultatu 7:4 ir turnyre iškovojo sidabro medalius.

Jonavos „Vikingų“ nariai ne tik dalyvavo turnyro  kovose, bet laisvu metu aplankė Liubavos senamiestį,  kuriame yra Šv. Onos ir Šv. Barboros bažnyčios bei gynybinės miesto sienos, o taip pat buvo apžiūrėtos Griunvaldo apylinkės, kur 1410 metais vyko istorinis Žalgirio mūšis.