2022 rugsėjo 19

Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse sužaidė lygiosiomis su Latvija

Futsal

Lietuvos futsal rinktinė ruošiasi artėjančioms 2024 metų futsal pasaulio čempionato atrankos kovoms.

Sekmadienį Salaspilyje Dentinho vadovaujama komanda sužaidė draugiškas rungtynes su Latvija. Dramatiška dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis – 5:5.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo lietuviai, kuriuos jau antrąją minutę į priekį išvedė kapitonas Justinas Zagurskas, tiesa, šeimininkai rezultatą labai greitai išlygino.

Vos po kelių minučių Latvija išsiveržė į priekį, tačiau netrukus varžovų žaidėjas nukreipė kamuolį į savo vartus ir rezultatas vėl tapo lygus – 2:2.

Pirmojo kėlinio viduryje latviai pelnė dar du įvarčius, į kuriuos tiksliu smūgiu atsakė Mantas Adomėnas. Varžovai pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje dar kartą pasiuntė kamuolį į lietuvių vartus ir pirmasis kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant 5:3.

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinė pagerino žaidimą gynyboje, o Luko Sendžiko ir J. Zagursko įvarčiai leido išvengti pralaimėjimo.

Pirmadienį lietuvių laukia dar vienos draugiškos rungtynės Latvijoje – 17:00 val. mūsų salės futbolininkai susitiks su Sakartvelo rinktine.