2022 spalio 07

Patvirtinta Lietuvos rinktinės sudėtis dvikovai su Portugalija

Dalintis Facebook

Futsal

 Jau šį antradienį Lietuvos futsal rinktinės laukia vienas rimčiausių išbandymų per šalies futsal istoriją – dvikova su dabartiniais pasaulio ir Europos čempionais portugalais.

Dvikova vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, jos startas – 19 valandą.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dentinho pasirinko sudėtį, su kuria mes iššūkį vienai geriausių šiuo metu planetos komandų.

Kaip įprasta, didesnę rinktinės dalį sudarys „Kauno Žalgirio“ ekipos nariai, tarp kurių – ir pastaruoju metu traumą gydęsis kapitonas Justinas Zagurskas.

Į rinktinę oficialioms rungtynėms po ilgesnės pertraukos grįžta traumą išsigydęs Vladimiras Derendiajevas, taip pat ir Mantas Makutunovičius.

Tiesa, neišvengta ir netekčių – dėl diskvalifikacijų rungtynes praleisti turės Lukas Sendžikas ir Benas Spietinis.

Rinktinėje bus ir vienas „legionierius“ – Italijoje rungtyniaujantis Edgaras Baranauskas.

„Šiuo metu Portugalija yra geriausia komanda pasaulyje. Jų treneris daug metų vadovauja ekipai ir daug metų kiekvienose rungtynėse įrodo, ko yra vertas jis ir ko verta jo komanda. Tačiau, kaip ir bet kuris varžovas, turėsime planą kaip žaisti ir kaip jų stipriąsias puses paversti ne tokiomis stipriomis“, – artėjant dvikovai sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dentinho.

Lietuvos rinktinės sudėtis dvikovai su Portugalija

Vartininkai

Karolis Čirba, Ernestas Macenis

Aikštės žaidėjai

Vladimir Derendiajev, Paulius Osauskas, Edgaras Baranauskas, Mantas Adomėnas, Mantas Makutunovičius, Lukas Sipavičius, Albert Voskunovič, Deividas Reimaris, Paulius Giedraitis, Justinas Zagurskas, Tomas Bučma, Arian Balasanov.