2023 sausio 26

„Saulės kraštas“ nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynus ir juos aplenkė

A Lyga

Trečiadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios atidėtos 11-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko FK „Saulės kraštas“ ir ŠSPC „Radviliškis“. Namuose žaidusi „Saulės krašto“ ekipa sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 3:1.

Tiesa, pirmieji šiame mače į priekį įsiveržė svečiai. Nerijus Volkovas 8 minutę pelnė įvartį, o „Radviliškis“ šią persvarą išlaikė iki pat pertraukos.

Iškart po jos „Saulės krašto“ ukrainietis Dmytro Klochko rezultatą išlygino, o įpusėjus antrajam kėliniui Aivaras Bagočius į priekį išvedė šeimininkus.

Dar po penkių minučių savo komandos pakilimą pradėjęs D.Klochko įtvirtino „Saulės krašto“ pranašumą. Ši pergalė leido komandai su 23 taškais pakilti į šeštą vietą, o „Radviliškis“ su 22 taškais nukrito į septintą poziciją.

Rezultatas:

FK „Saulės kraštas“ 3 : 1 ŠSPC „Radviliškis“

8‘ [0 : 1] Nerijus Volkovas

22’ [1 : 1] Dmytro Klochko

30’ [2 : 1] Aivaras Bagočius

35’ [3 : 1] Dmytro Klochko