2024 kovo 11

„Kauno Žalgiris“ nesunkiai prasibrovė į finalą

A Lyga

Savo aikštėje trečiadienį sutriuškinę „Brukliną“, „Kauno Žalgiris“ tą patį padarė ir po keturių dienų Vilkaviškyje bei iškovojo kelialapį į dar vieną finalą. Jame kauniečių laukia Jonavos „Vikingų“ klubas.

Namų sienos vilkaviškiečiams nepadėjo. Galinga energija startavę čempionai pirmąjį įvartį pelnė vos po 63 sekundžių, o šeštąją minutę pirmavo rezultatu 4:1.

Rungtynių sąskaitą atidarė kapitonas Justinas Zagurskas, kuris po į varžovų aikštės pusę kamuolį persivariusio vartininko Jordano perdavimo stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą.

Pernelyg daug dėmesio skirdami puolimui, svečiai pamiršo Pijų Valucką, kuris po nepilnos minutės rezultatą išlygino. „Bruklino“ nelaimei, tai, turbūt, buvo vienintelis šviesos spindesys per visas rungtynes.

Po pusės minutės varžovų aikštės pusėje kamuolį perėmęs J.Zagurskas atliko perdavimą vienas prieš vieną atsidurūsiam Viniciui, kuris be didesnių problemų atstatė žalgiriečių persvarą. Netrukus kamuolį perėmė Vitinho, kurio perdavimas Viniciui virto dar vienu įvarčiu.

Akivaizdu, kad ir to kauniečiams buvo maža. Sužaidus beveik šešias minutes, pavyzdinę jų ataką pradėjo Vitinho. Gavęs kamuolį Albertas Voskunovič jį sužaidė sienele su Luku Sendžiku, tuomet geriausias praėjusių metų Lietuvos futsal žaidėjas suklaidino varžovą bei pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po šio įvarčio žaidimo sparta kiek sulėtėjo, bet ir toliau dominavo „Kauno Žalgiris“. „Bruklinas“ savo antrąjį įvartį pelnė tuomet, kai jų varžovai pirmavo 7:1. Likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas. Besimėgaudami žaidimu, svečiai pasižymėjo dar keturis kartus bei uždarė pusfinalio seriją.

Kaip jau minėjome, „Kauno Žalgiris“ finalo serijoje iki dviejų pergalių kausis su „Vikingais“, savo ruožtu, „Bruklino“ mažajame finale laukia akistata su „Akmenės kraštu“.

„Bruklinas“ – „Kauno Žalgiris“

Įvarčiai: P.Valuckas, G.Čibirka; Vinicius 2, T.Bučma 2, L.Sendžikas 2, U.Zenkovas 2, J.Zagurskas, A.Voskunovič, D.Reimaris.